Огромен паяк провали съчетание на гимнастичка (ВИДЕО)

Наказаха Лиляна Левинска заради забавяне

Да се изправиш срещу най-големия си кошмар и то на турнир по художествена гимнастика! С това се сблъска полската грация Лиляна Левинска по време на Gdynia Cup 2023.

Тя не успя да започне навреме съчетанието си на лента заради...огромен паяк, който бе на килима.

Първо на помощ й се притече момиче, което извежда състезателите на килима, но и то се уплаши от насекомото.

След това треньорката й, която бе наблизо, се опита да помогне, но безуспешно.

Накрая неизвестен зрител, на чиито гърди в ергономична раница имаше бебе, внимателно и на колене, за да не изцапа килима, се пресегна и взе внимателно паяка, и гимнастиката беше в безопасност!

Бебето реагира с олимпийско спокойствие и вероятно никога няма да се страхува от паяци.

Снимка: Lap.bg

Съдиите обаче бяха безкомпромисни. Те наказаха 14-годишната Лиляна, която се бореше за медал на уреда, с -0,5 точки за забавяне на съчетанието...

Припомняме, че на турнира в Полша участва и нашата звезда Стилияна Николова, която спечели златото в многобоя. След нея в класирането останаха Кристина Погранична (Укр) и Емилия Хейгел (Пол).